فاش شدن تصویر رندر شده از گلکسی اس ۸ سامسونگ

گلکسی اس 8

یک تصویر رندر شده‌ی جدید از گوشی گلکسی اس ۸ منتشر شد که نشان‌دهنده‌ی خمیده بودن نمایشگر و حاشیه‌‌های باریک آن است.

به نظر می‌رسد پایانی برای شایعات و گمانه‌زنی‌ها در خصوص گوشی گلکسی اس ۸ سامسونگ وجود ندارد و بر همین اساس، امروز هم تصویر رندر شده‌ی جدیدی از این گوشی در فضای مجازی منتشر شد. در حال حاضر تائید شده است که گلکسی اس ۸ مدتی دیرتر از زمان معمول عرضه‌ی پرچم‌داران سامسونگ، روانه‌ی بازار خواهد شد. تصویر رندر یادشده تعدادی از شایعات پیشین، نظیر حذف کلید فیزیکی هوم را تائید می‌کند.

این تصویر نشان می‌دهد گلکسی اس ۸ به نمایشگری مجهز شده که دو طرف آن خمیده است و از طرفی حاشیه‌های بالا و پایین این نمایشگر بسیار باریک خواهند بود. حاشیه‌ی بالا که پیش از این، لوگوی سامسونگ، دریچه‌ی اسپیکر، دوربین و سنسورها را در برمی‌گرفت؛ اکنون تنها میزبان اسپیکر، دوربین و سنسورها است. در حاشیه‌ی پایین نمایشگرتنها لوگوی سامسونگ مشاهده می‌شود. تغییرات جدید در طراحی گوشی سبب شده است که نسبت نمایشگر به بدنه‌ی آن به ۹۰ درصد برسد.

این تصویر که در وب‌سایت چینی ویبو منتشر شد، در ابتدای نشر، توجه یکی از کارکنان سامسونگ را به خود جلب کرد و وی به ستایش این طراحی پرداخت؛ اما به‌سرعت اضافه کرد که گوشی گلکسی اس ۸ شباهتی به این تصویر نخواهد داشت.

انتظار می‌رود گوشی گلکسی اس ۸ نیمه‌ی اول سال آینده‌ی میلادی با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵، حافظه‌ی رم ۶ گیگابایتی و نمایشگری با ابعاد بزرگ‌تر از نسل پیشین خانواده‌ی گلکسی اس روانه‌ی بازار شود تا بدین ترتیب سامسونگ قادر به جلب نظر طرفداران سری نوت نیز باشد.

با پروگرمینگ همراه باشید…

برچسب ها: galaxy s8, S8, samsung, Samsung Galaxy S8, اس 8, پروگرمینگ, تصویر گلکسی اس 8, سامسونگ, فاش شدن تصویر گلکسی اس 8, گلکسی, گلکسی اس 8,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *