با buffer بدون نیاز به فیلترشکن در توئیتر، فیسبوک و گوگل پلاس پست بگذاریم

با buffer بدون نیاز به فیلترشکن در توئیتر، فیسبوک و گوگل پلاس پست بگذاریم؟

نیاز به توضیح نیست که استارت آپ ها برای رونق کسب و کار نیاز به حضور موثر در شبکه های اجتماعی دارند تا از آن طریق بتوانند خدمات و محصولات خود را معرفی کرده، با هواداران خود در ارتباط باشند و در نهایت جامعه ای از فالوورهایی را تشکیل دهند که منجر به ارتقاء برند ایشان گردد. حال اگر از میان بسیاری شبکه اجتماعی صرفا بخواهیم برخی از معروف ترین آن ها را نام ببریم با لیستی همچون گوگل پلاس، توییتر، لینکدین و فیسبوک مواجه خواهیم شد که به جزء مورد سوم، دسترسی به مابقی آن ها برای کاربران ایرانی آسان نیست. در این مقاله قصد داریم به معرفی وب اپلیکیشن buffer بپردازیم که نه تنها بدون نیاز به فیلترشکن امکان قرار دادن پست های جدیدی در شبکه های اجتماعی فوق الذکر را به ما می دهد، بلکه با انجام یکسری تنظیمات می توان در آن واحد در چند شبکه اجتماعی حضور داشت و نقطه نظرات خود را بیان کرد.با پروگرمینگ همراه باشید.

سایت bufferapp.com این امکان را برای علاقمندان به شبکه های اجتماعی فراهم می آورد که خیلی راحت -یا با استفاده از وب و یا با استفاده از اپلیکیشن موبایل این شرکت که برای پلترفرم های اندروید و آی او اس طراحی شده- در آن واحد در چند شبکه اجتماعی حضور داشته و پستی یکسان را در چندین شبکه فقط با فشردن یک کلیک قرار داد. از جمله دیگر مزایای این سایت این است که کاربران جدید را مجبور به ثبت نام جدید در سایت نمی کند بلکه ایشان خواهند توانست با اکانت توئیتر، فیسبوک و یا لینکدین خود در سایت ثبت نام کنند. پس از ثبت نام هم این امکان برای ایشان فراهم شده است که یا از طریق وب و یا از طریق موبایل به اکانت خود متصل شده و به مدیریت شبکه های اجتماعی خود بپردازند. علاوه بر مزیت بزرگ این وب اپلیکیشن که همه شبکه های اجتماعی ما را به صورت رایگان یک جا دور هم جمع می کند، یک مزیت دیگر آن برای کاربران ایرانی این است که با استفاده از Buffer دیگر نیازی به ف ی ل ت ر ش ک ن برای ورود به شبکه های اجتماعی توئیتر، فیسبوک و گوگل پلاس نخواهند داشت اما توجه داشته باشیم در ابتدای کار که قصد دارید شبکه های اجتماعی مد نظر خود را روی این پلتفرم اصطلاحا Set کنید، می بایست از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کرده و پس از Set شدن اکانت های مد نظر، به سادگی و همچون سایر سایت های مجاز قابلیت پست گذاری در شبکه های اجتماعی مد نظر خود را خواهید داشت.

پنل مدیریت Buffer بسیار ساده اما در عین حال کاربردی است و در آن واحد شبکه های اجتماعی مد نظر شما در اختیارتان خواهد بود و صرفا با قرار دادن یک پست و ارسال آن، پست مد نظر در شبکه های اجتماعی مد نظر شما آپلود خواهد شد.

 

برچسب ها: buffer, bufferapp.com, بافر اپ, تویتر, شبکه های اجتماعی, فیس بوک, گوگل پس,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *