اولین تصویر از گوشی بدون حاشیه آنر مجیک هواوی فاش شد

f76406d6-5c12-49a3-8610-70f6a7d9f1e5

هواوی به تازگی معرفی یک گوشی جدید با حاشیه‌های بسیار کم را در ۲۶ آذرماه تائید کرده است. حال شاهد فاش شدن تصویر این گوشی نیز هستیم.

گوشی جدید هواوی که تحت برند آنر و نام آنر مجیک معرفی خواهد شد، حاشیه‌های بسیار کمی خواهد داشت. این گوشی که معرفی آن در تاریخ ۲۶ آذر توسط هواوی تایید شده است، به نظر می‌رسد دارای سخت‌افزار قدرتمندی نیز خواهد بود.

شایعات خبر از این می‌دهند که آنر مجیک مانند شیائومی می‌ میکس یک گوشی مفهومی خواهد بود، به این معنی که هواوی آن را در تعداد زیاد تولید نخواهد کرد. با این حال با توجه به اینکه آنر برندی جهانی است امیدواریم این گوشی در خارج از چین نیز به فروش برسد.

اما امروز شاهد فاش شدن تصویری از این گوشی هستیم که حاشیه‌های بسیار کم آن را به نمایش می‌گذارد. به نظر می‌رسد این گوشی دارای دکمه‌ی فیزیکی هوم است که این دکمه با حسگر اثر انگشت نیز یکپارچه شده است.

همچنین آنر مجیک دارای دو لبه‌ی خمیده است و دکمه‌ی پاور آن در لبه‌ی سمت راست گوشی و دکمه‌های تنظیم صدا در لبه‌ی سمت چپ آن خواهند بود.

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد سخت‌افزار گوشی در دست نیست؛ اما انتظار داریم با توجه به طراحی خاص، از سخت‌افزاری قدرتمند در آن استفاده شود که البته احتمالا قیمت بالایی نیز با خود به همراه خواهد آورد.

برچسب ها: آنر مجیک, تکنولوژی هواوی, گوشی جدید هواوی, هواوی, هواوی آنر مجیک,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *