معرفی Andyrobot؛ رباتی برای یادگیری زبان انگلیسی

0-bcp-0tecdkspxzzj

به سبب گسترش زبان انگلیسی در سطح جهان و کاربردهای آن در ایجاد ارتباط میان ملت های مختلف، احتمالاً شما نیز فهمیده اید که نیاز مبرم به یادگیری زبان انگلیسی دارید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات andyrobot@ را برایتان معرفی کنیم؛ اندی رباتی است که می توانید با آن صحبت کنید و زبان انگلیسی را یاد بگیرید.برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی andyrobot@ استفاده کنید.

ربات اندی یکی از متفاوت ترین ربات هایی است که می خواهیم برایتان معرفی کنیم. با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. پس از انجام این کار ربات توضیحات لازم و دستورات مورد نظر را برای شما ارسال می کند. پس از آن باید با ربات خوش و بشی کرده و وارد مراحل اصلی شوید.

همین ابتدای کار بگوییم که اندی بیش از ۱۵ گویش مختلف از جمله زبان فارسی را مورد پوشش خود قرار می دهد با این تفاوت که پاسخ درخواست های شما را تماماً به زبان انگلیسی برایتان ارسال می نماید. این ربات دارای بخش های مختلفی است؛ با ارسال دستور grammar/ اندی به صورت پلکانی گرامر زبان انگلیسی را به همراه تمرینات متنوع آموزش می دهد.screenshot_20161028-174030-768x683

در نقطه ای دیگر با ارسال دستور vocabulary/ اندی را ملزم می سازید تا برایتان کلمات مختلف انگلیسی را ارسال کرده و توضیحات مرتبط با آن ها را به شما بدهد. این کار کمک شایانی به گسترش دایره ی لغاتتان می کند. همچنین با استفاده از دستور play/ نیز می توانید با انجام بازی های مختلف به یادگیری زبان انگلیسی و لغات مختلف بپردازید.

اندی یکی از هوشمندترین ربات های ساخته شده تا به حال است. اگر کلمه ای را به صورت اشتباه ادا کنید، اندی بلافاصله نوع صحیح نوشتاری آن را برایتان ارسال می کند. به جز این موارد در حالتی آزاد قادر خواهید بود با اندی صحبت کرده و بدین وسیله، قدرت مکالمه ی خود را تقویت بخشید.

همچنین در صورتی که منظور یک لغت را متوجه نشوید، اندی بلافاصله توضیحات موردنیاز را همراه یک فایل صوتی برای شما می فرستد. در آخر نیز بگوییم که این ربات نسخه ای محدود از اپلیکیشن آن به شمار می رود. پس اگر می خواهید زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای فرا بگیرید، ملزم به خرید اپلیکیشن اندی برای تلفن هوشمند آیفون و یا دستگاه اندرویدی خود هستید.

 

برچسب ها: Andy, AndyRobot, آموزش انگلیسی, آموزش زبان انگلیسی تلگرام, اندی روبوت, برترین ربات های تلگرام, ربات, ربات تلگرام, ربات زبان انگلیسی, ربان اندی,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

2 دیدگاه در “معرفی Andyrobot؛ رباتی برای یادگیری زبان انگلیسی

  • خانه اندروید

    (۱۴/۰۸/۱۳۹۵ - ۴:۵۴ ب.ظ)

    احسن بر شما واقعا عالی بود انگلیسی یکم ضعیفه به نظرم با این تقویت داده بشه خوبه

  • نعمت تابانی

    (۱۴/۰۸/۱۳۹۵ - ۵:۳۷ ب.ظ)

    ربات خوبیه. امکانات خوبیم داره.یکی از امکانات جالبی که داره اینه که اگه سوالی ازش بپرسی و جوابشو ندونه، شما میتونی خودت بهش جواب بدی و ثبتش میکنه. در واقع علاوه بر اینکه ازش یاد میگیری میتونی بهش یاد هم بدی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *