روش های جلوگیری از ریپورت شدن در تلگرام چیست؟

ریپورت شدن در تلگرام

ریپورت شدن در تلگرام معضلی است که بسیاری از افراد دچار آن می شوند و محدودیت هایی برای کاربری آن ها ایجاد می شود که گاهی تا مرز حذف اکانت پیش می رود اما اگر بدانید اصول حرفه ای فعالیت در تلگرام چیست مطمئن باشید که مورد عنایت ریپورتر تلگرام قرار نخواهید گرفت.

اما سه راه مهم برای جلوگیری از ریپورت شدن وجود دارد. البته توجه کنید که اگر بیش از ۳ تا ۵ نفر شما را بلاک کنند دقیقا مثل این است که ریپورت شده اید و دسترسی هایتان محدود می شود. پس باید واقعا دقت داشته باشید. روش های زیر را همیشه مد نظر داشته باشید تا زندگی سالم تلگرامی را تجربه کنید:

telegram-logo-664x325-600x294

لازم نیست با هرکسی حرف بزنید

وقتی که کسی شما را ریپورت می کند به این معنی است که از سوی شما مزاحمتی برای وی صورت گرفته که تلگرام به این موضوع حساس است. پس سعی کنید حتی الامکان تا می توانید با آشنایان خود در ارتباط باشید و یا اینکه اگر لازم است با کسی صحبت کنید که برای اولین بار این کار را می کنید معرفی معقولی از خود داشته باشید و هدف ارسال پیام را با وی در میان بگذارید.

از secret chat یا چت رمزنگاری شده استفاده کنید

اگر فکر می کنید فرد مقابل چنان حساس است که شما را فوری بلاک یا ریپورت می کند حتما از این حالت استفاده کنید. البته دقت کنید که هر بار تنها می توانید با یک نفر چت محرمانه داشته باشید. این روش تقریبا یک روش بسیار خوب برای افرادی است که شماره شما را ندارند و ترس این را دارید که شما را بلاک یا ریپورت کنند. اما روش سوم هم کاربردی است.

 

از چند شماره استفاده کنید

اگر شما تنها با یک شماره روزانه یک پیام مشابه برای شمار زیادی از افراد ارسال کنید سریعا بلاک می شوید و خود تلگرام شما را به عنوان یک اسپمر خواهد شناخت. اگر به عنوان مثال از جهت کاری، با افراد زیادی باید صحبت کنید، شماره ای اعتباری داشته باشید و بیشتر مکالمات خود را از طریق آن دنبال کنید و بعد اگر صحبت شما به نتیجه رسید آن ها را به شماره واقعی رسمی خود دعوت کنید. برخی از شماره های مجازی هم استفاده می کنند که می تواند یک تکنیک خوب به شمار آید.

این تکنیک ها از آن جا اهمیت دارد که وقتی ریپورت شوید، خروج از این حالت زمان بر و گاهی غیر ممکن خواهد بود. بنابراین بیاد شعر چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی می افتیم و به شما توصیه می کنیم این تکنیک ها را بکار گیرید و رفتاری معقول و متشخصانه در تلگرام داشته باشید تا همیشه به عنوان یک عضو بی دردسر و آزاد در این شبکه فعالیت داشته باشید.

 

برچسب ها: report, telegram, تلگرام, ریپورت, ریپورت شدن,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

3 دیدگاه در “روش های جلوگیری از ریپورت شدن در تلگرام چیست؟

 • سعید

  (۱۴/۰۸/۱۳۹۵ - ۶:۰۲ ب.ظ)

  سلام
  ینی اگه بخوام یکی رو ریپورت کنم مینوتنم با ۵ تا اکانت تلگرام بلاکش کنم تا ریپ شه حتی اگه بهم پیام هم نداده باشه؟O_o

  • ashkan

   (۱۹/۰۸/۱۳۹۵ - ۷:۲۴ ب.ظ)

   اگه ریپورت بودم چجوری در بیام میشه؟؟؟

   • امین پلاس پلاس

    (۱۹/۰۸/۱۳۹۵ - ۹:۲۵ ب.ظ)

    از ربات @spambot استفاده کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *