دنباله بازی زیبای To the Moon تابستان سال آینده منتشر می شود

to-the-moon-800x450

اگر به خاطر داشته باشید، بازی To the Moon که در سال ۲۰۱۱ روانه سرویس استیم شد، توانست با وجود عناوین بزرگی مثل اسکایریم، آنچارتد ۳، پورتال ۲ و چند بازی دیگر، شگفتی ساز شده و به یکی از بهترین بازی های مستقل عرضه شده در تاریخ صنعت گیم تبدیل گردد.

اواخر سال گذشته دنباله ی این بازی محبوب که توانسته امتیاز ۱۰ از ۱۰ را در شبکه استیم دریافت کند، معرفی شد؛ بازی حدید که Finding Paradise نام دارد بار دیگر داستان دکترهای دوست داشتنی نسخه اول که به دنبال جایگزینی خاطرات بیمارانی دیگر هستند را تصویر خواهد کرد.

برای کسانی که با قسمت اول این بازی آشنایی ندارند گفتنی است، To the Moon یک بازی ساده صد مگابایتی است که توسط یک نفر و با استفاده از موتور RPG Maker ساخته شده است.

ss-81

داستان این بازی چالش های دو پزشک به نام های «Eva» و «Neil» را روایت می کند که وظیفه خود را سفر در خاطرات افراد در حال مرگ و رقم زدن اتفاقاتی است که همیشه آرزویش را داشته اند، می دانند.

در قسمت پیشین این دو نفر وارد ذهن پیرمردی شده و زندگی او را لحظه به لحظه ورق زدند تا به آرزویش، یعنی سفر به کره ماه دست یابد.

«Kan Gao» توسعه دهنده مستقل Finding Paradise معتقد است «این بازی جزئیات زندگی یک انسان را در قابی رویایی به تصویر کشیده و آنها را در نمایی زیبا ارائه می دهد.»

بدون تردید دنباله To the Moon نیز تجربه ای همانند قسمت نخست به ارمغان خواهد آورد و بی صبرانه منتظر دستاورد جدید این توسعه دهنده خلاق خواهیم ماند.

برچسب ها: Finding Paradise, freebirds, Kan Gao, To the moon, تو د مون, در جست و جوی بهشت, فایندینگ پارادایس,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *