در نسخه جدید Prisma بر روی فیلم ها نیز فیلتر بگذارید

161004121758-prisma-video-editing-app-780x439

در آپدیت تابستانی Prisma شما می توانید فیلم ها را همانند عکس ها ادیت کنید .

Prisma بسیار قابل توجه هیجان انگیز شده است از زمان آپدیت ماه ژوئن که به استفاده از تکنولوژی برای تغییر تصاویر به آثار کلاسیک هنر روی آورده است.
اکنون کمپانی سازنده Prisma در حال کار بر روی آپدیت جدیدی هست که در آن توجه شان معطوف به فیلم ها است .
کاربران می توانند به وسیله نرم افزار دوربین گوشی خود یا دوربین درون نرم افزار فیلم های خود را وارد نرم افزار کنند . این تکنولوژی اجازه می دهد که برای هر یک از فریم های فیلم های تا ۱۵ ثانیه یک سبک خاص در نظر گرفت .
برای اینکه که بر روی تصویر یک افکت رخ دهد Prisma تمام پیکسل های تصویر را آنالیز کرده و سپس آنها را دوباره مرتب می کند . این کار مانند آن است که کامپیوتر همانند یک هنرمند یک صحنه واقعی را تفسیر کند .
با توجه به مدل آیفونی که کاربران دارند فیلم ها از حدود ۳۵ ثانیه (آیفون ۷) تا حدود ۲ دقیقه (آیفون ۶) طول می کشد تا ادیت شود .
یکی از بزرگترین چالش هایی که این کمپانی با آن مواجه است این است یک نرم افزار کارآمد را توسعه دهد که بدون نیاز به اینترنت کار خود را انجام دهد . در ماه آگوست Prisma یک راهی را کشف کرد که نرم افزار را کار آمد تر کند و آن این بود که نرم افزار بتواند فقط بر روی تلفن همراه هوشمند یا به عبارت دیگر آفلاین کار کند به جای اینکه از سرور های  Prisma استفاده  کند .
نرم افزار های محبوب – نرم افزار هایی که تاکنون بیشتر از ۷۰ میلیون بار دانلود شده اند – سعی دارند سرگرمی های جدیدی به خود اضافه کنند . برای مثال کاربران Prisma در آینده می توانند فایل های Gif را نیز ویرایش کنند .
از آنجایی که آپدیت آخر Prisma تنها برای کاربران IOS 10 در دسترس بوده است به زودی آپدیتی که به همراه آن ویرایش آفلاین و همچنین ویرایش فیلم در آن فراهم شده باشد برای اندروید عرضه خواهد شد .

برچسب ها: Prisma, ادیت, پریزما, عکس, فیلم, ویرایش,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *