جزییات وام خرید دوچرخه و موتورسیکلت برقی

img_0202

نزدیک به دو سال است که زمزمه ایجاد زیرساخت برای استفاده از موتورسیکلت ها و دوچرخه های برقی در تهران به گوش می رسد و همواره نیز این خبر با نوید هایی در مورد پرداخت وام بدون بهره یا کم بهره به خریداران این وسایل نقلیه سبز همراه است.

در تازه ترین خبر در این رابطه محمد درویش مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست از هماهنگی با بانک قرض الحسنه رسالت برای پرداخت وام ۱۰ میلیونی بدون بهره به خریداران موتور و دوچرخه های برقی سخن گفته است.

بر این اساس، باز پرداخت این وام ۱۲ تا ۱۸ ماهه خواهد بود و خریداران می توانند از هم اکنون با مراجعه به شعب این بانک نسبت به دریافت تسهیلات مربوطه اقدام کنند.

img_0188

مسلما با توجه به قیمت حداقل ۲٫۵ – ۴٫۰ میلیونی دوچرخه های برقی و بهای ۵ تا ۳۰ میلیونی موتورسیکلت های برقی اعطای تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی می تواند به ترغیب مصرف کنندگان منجر شود اما حجم این تسهیلات و جزییات استفاده از موتورهای برقی در سطح شهر هنوز چندان روشن نیست.

img_0244

برچسب ها: دوچرخه برقی, دوچرخه برقی وام, قیمت دوچرخه برقی, قیمت موتورسیکلت برقی, مشخصات دوچرخه برقی, موتور برقی, نمایشگاه دوچرخه و موتورسیکلت, وام موتور سیکلت برقی,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *