با خرید سرفرس پرو ۴ یا سرفرس بوک یک اکس باکس وان اس هدیه بگیرید

xbox_one_s_2-600x338-w600

اگر رویداد چند شب پیش مایکروسافت نتوانست مردم را برای خرید محصولات این کمپانی ترغیب کند، شاید پیشنهاد شگفت انگیز آن ها بتواند این کار را انجام دهد. با توجه به اطالاعات به دست رسیده، شعبه انگلستان فروشگاه مایکروسافت به کسانی که Surface Pro 4 یا Surface Book بخرند یک اکس باکس وان اسلیم هدیه می دهد. این کنسول شامل عنوان فیفا ۱۷ و سی روز اشتراک EA Access هم هست که برای خرید جداگانه اش باید ۲۴۹ یورو بپردازید.

گفته های ردمومندی ها نشان می دهند که تنها دستگاه هایی با قدرت پردازش متوسط رو به بالا واجد این شرایط هستند. به عنوان نمونه برای سرفس بوک ها، کف انتخاب خریداران کامپیوترهایی با پردازنده Intel Core i5، رم ۸GB و حافظه ۲۵۶ گیگابایت خواهد بود. سرفس پرو ۴ هم همین گونه است و کاربرها باید تبلت هایی با حافظه بیشتر از ۱۲۸ گیگابایت بخرند. این پیشنهاد تا نهم نوامبر (۱۹ آبان) ادامه می یابد.

بد نیست بدانید که مایکرسافت پیشتر چنین پیشنهاداتی را برای خانواده لپ تاپ و تبلت های خود داده بود. چند ماه قبل خبری به انتشار رسید که بر اساس آن دانش آموزان، خانواده ها و معلمان منطقه آمریکای شمالی می توانستند با خرید سرفس بوک یا سرفرس پرو یک اکس باکس وان هدیه بگیرند. همچنین اعلام شده که دارندگان مک بوک های قدیمی با واگذاری کامپیوترهای خود به فروشگاه های مایکروسافت، ۶۵۰ دلار برای خرید سرفس تخفیف خواهند گرفت.

برچسب ها: Surface Book, surface pc, surface pro 4, xbox one, ایکس باکس وان, سرفس بوک, سرفس پی سی,

نویسنده: مهدی رزم پور

مهدی رزم پور عاشق برنامه نویسیه ، اگه توی پروگرمینگ درحال پست گذاشتن نباشه احتمالا داره موسیقی گوش میده یا یه گوشه با لپ تاپش عشق میکنه!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *