گوشی تمام فلزی «گلکسی آن Nxt» سامسونگ به زودی رونمایی خواهد شد

samsung-galaxy-nxt

طبق آخرین اخبار منتشر شده، سامسونگ در حال آماده شدن برای معرفی گوشی هوشمند بعدی خود از سری گلکسی آن (Galaxy On) می‌باشد. این گوشی جدید که گلکسی آن Nxt نام دارد (Nxt یادآور کلمه Next به معنی بعدی است) امروز در اکانت توییتر سامسونگ دیده شد، جایی که این شرکت چند تیرز تبلیغاتی از آن را به نمایش گذاشت.

بر اساس اعلام سامسونگ، گوشی گلکسی آن Nxt از بدنه‌ای تمام فلزی و یکپارچه برخوردار بوده و طراحی آن با عبارت “all the design that you need” (همه طراحی مورد نیاز شما) توصیف شده است. همچنین می‌دانیم که این محصول از یک پردازنده هشت هسته‌ای و دوربین پشتی با فلش LED استفاده خواهد کرد. جزئیات بیشتر در خصوص این گوشی قرار است در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۹ مهر) و در طی رونمایی آن در کشور هند، منتشر شود. نکته جالب این که، گلکسی آن Nxt دومین گوشی از سری گلکسی آن سامسونگ است که در عرض کمتر از یک ماه معرفی می‌شود و در چند هفته گذشته محصول دیگر از این سری با نام گلکسی آن ۸ نیز معرفی شده بود.

samsung-galaxy-on8

اگر چه گوشی هوشمند گلکسی آن Nxt قرار است در کشور هند رونمایی شود اما به احتمال زیاد شاهد عرضه آن در سایر نقاط جهان نیز خواهیم بود. سال گذشته هم گوشی گلکسی آن ۵ ابتدا در کشور هند رونمایی شد ولی در نهایت به بازارهای آمریکا نیز راه یافت.

برچسب ها: رونمایی, سامسونگ, گلکسی آن Nxt, گوشی, گوشی تمام فلزی,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *