سامسونگ تقاضای بسته بندی و پس فرستادن note 7 ها را دارد

272329-640

پس از عرضه Galexy s7 طولی نکشد که شرکت نامدار سامسونگ Galexy note7 را در تاریخ ۲۹ مرداد ماه به عرضه جهانی رساند، این گوشی در هفته اول به خوبی کار میکرد اما پس از گذشت تقربیا ۲ هفته دارندگان این گوشی با مشکلی مواجه شدند که این مشکل از شارژ گوشی سرچشمه میگرفت و به انفجار ختم میشد.

شرکت سامسونگ با نشر بیانیه ای به خریداران اعلام کرد که این مشکل اتفاقی بوده و انفجار بعدی در کار نیست اما طولی نکشید که صدای دیگری بگوش رسید، اعلام شد که کاربران میتوانند گوشی های خود را به نمایندگی ها ببرند و با مبلغ اصلی  میتوانند دیوایس خو را با دیوایس دیگری تعویض نمایند، این کار فایده نداشت زیرا تهنا تعداد کمی گوشی خود را تعویض کردند

 کاربرانی حاظر به تعویض شدند اما تعداد زیادی هنوز دوست نداشتند غول جدید سامسونگ را عوض کنند بگذریم…

پس از جنجال ها و اتفاقاتی که افتاد این شرکت به تمامی دارندگان دستگاه note7 گفت که دستگاه های خود را سریعا خاموش کنند و از آن به هیچ عنوان استفاده نکنند.

یکی از بزرگترین خسارت های صنعت موبایل در تاریخ به اسم این شرکت نامگذاری ثبت شد.

سامسونگ از مشتریان خود درخواست کرد گوشی های note7 را درون جعبه هایی که این شرکت برای نوت ۷ ساخته قرار دهند و آنها را برای شرکت ارسال کنند.

iiistoreiiistore

دو شرکت که یکی از آنها به لحاظ سیستم عامل اندرویدی و دیگری در زمینه ios در رقابت با سامسونگ هستند از این شکست سامسونگ بی نصیب نماندند و هنوز که چند روزی از این فاجعه اندرویدی میگذرد این دو شرکت یعنی HUAWI  و  APPLE در حال رشد سهام هستند.

جعبه محافظ سامسونگ ، مشاهده کنید: 

برای دانلود کلیک کنید.

به امید رقابت قوی تر شرکت های بزرگ برای پیشرفت سریعتر تکنولوژی.

برچسب ها: apple, ios, samsung, اپل, ادروید, انفجار, سامسونگ, سهام,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *