اپلیکیشن Easy Blocker: مسدودسازی تماس و پیامک در اندروید

2c461d16-76ea-42fd-83f2-77e8919f6ba4

هنگامی که تماس یا پیامک مزاحمت آمیزی از شماره‌های ناشناس دریافت می‌کنید واکنش شما چیست؟ زمانی که بنا به دلایلی تمایل جواب دادن به شماره‌ای خاص را ندارید چه راه حلی را به کار می‌گیرید؟

تا همین چند سال پیش جوابی جز خاموش کردن گوشی برای این سوال وجود نداشت اما به لطف ورود گوشی‌های هوشمند و پیشرفته‌تر شدن گوشی‌های موبایل‌، اکنون مدت هاست که خبری از مزاحم‌های تلفنی و تماس‌های ناخواسته وجود ندارد.  در نسل جدید گوشی‌ها اپلیکیشن‌های با عنوان مسدودساز تماس یا پیامک منتشر شد که به کمک آن‌ها می‌توانستید شماره‌های مزاحم یا ناخواسته را بلاک کنید تا شاهد هیچ تماس یا پیامکی از آن‌ها نباشید به این معنا که اگر شماره‌ای را توسط این اپلیکیشن‌ها مسدود کنید، هنگامی که آن شخص با شما تماس می‌گیرد بوق اشغال برای او پخش می‌شود. این تماس‌های مسدود شده به هیچ عنوان مزاحم شما نخواهند شد و شما حتی متوجه این موضوع که از شماره‌های بلاک شده تماس یا پیامکی دریافت کرده‌اید نخواهید شد و تنها با ورود به داخل اپلیکیشن لیست تماس‌ها یا پیامک‌های بلاک شده را مشاهده خواهید کرد. Easy Blocker یکی از بهترین گزینه‌های موجود در این زمینه است که به کمک آن می‌توانید تماس‌ها و پیام‌های ناخواسته را به طور کامل مسدود کنید.

برچسب ها: برنامه های اندروید, بلاک کردن تماس اندروید, دانلود برنامه اندروید, رد پیامک اندروید, رد تماس اندروید, فناوری, لیست سفید, لیست سیاه اندروید, معرفی,

« تبلیغات »

« تبلیغات »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *